Engine Belt

Specjaliści od motoryzacji

KIG Serwis

 

Jesteśmy tu, by zaspokajać Twoje motoryzacyjne potrzeby

Jako niezależny Q - serwis jesteśmy specjalistami w obsłudze samochodów Peugeot i Citroën oraz wiodącym serwisem pojazdów flotowych powiązanych z MOTOINTEGRATOR'em

Mechanic
Mechanic's Garage

Specjalistyczny serwis Peugeot i Citroën

Powierz samochód fachowcom

Masz wiele spraw na głowie — nie pozwól, by problemy z Twoim samochodem stanęły Ci na drodze. KIG serwis dysponuje odpowiednim sprzętem i doświadczeniem, aby zdiagnozować problemy, a potem naprawić lub wymienić wadliwe części szybko i skutecznie. Zadzwoń,  umów się na wizytę. Dysponujemy również samochodami zastępczymi na czas naprawy.

Wiodący serwis samochodów flotowych MOTOINTEGRATOR

Szybko i profesjonalnie

Inspekcja pojazdów to jedna z naszych usług, których jakość wyróżnia nas na tle innych warsztatów. Dysponujemy odpowiednim sprzętem by wykonywać przeglądy pojazdów wszystkich marek nie tracąc gwarancji. Poza tym posiadamy wygodną poczekalnie z miejscem do pracy biurowej oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. I najważniejsze... pyszną kawą! Przyjedź do naszego serwisu i zostaw problem w rękach specjalistów. Wiemy, co robić.

Usuwanie szkód komunikacyjnych

Z nami naprawisz każdą szkodę gotówkowo i bezgotówkowo

KIG Serwis oferuje usługi takie jak usuwanie szkód blacharsko - lakierniczych. Mamy doświadczenie w dbaniu o doskonały stan pojazdów. Jakość obsługi naszych klientów jest absolutnie niezrównana — będziemy obchodzić się z Twoim samochodem, jak z naszymi własnymi. Odjedź z naszego parkingu swoim samochodem w stanie, w jakim opuszczał fabrykę. Zadziwisz się, jak wielką zmianę niesie ze sobą Nasza obsługa. Gwarantujemy bezpłatnie samochód zastępczy z OC sprawcy zdarzenia drogowego na cały okres likwidacji szody.

 
Alloys

Godziny Otwarcia

Zapraszamy do odwiedzenia nas w godzinach

Czynne: pon. — pt.: 7:30 — 18:00
sobota: 8:00  — 14:00
niedziela: nieczynne

 
 
wypożyczalnia_kig
wypożyczalnia_kig

press to zoom
BMW 318i touring automat
BMW 318i touring automat

150 zł doba

press to zoom
FIAT TIPO
FIAT TIPO

120 zł doba

press to zoom
wypożyczalnia_kig
wypożyczalnia_kig

press to zoom
1/4

Kontakt

Bocheńskiego 99, 40-847 Katowice, Poland

32 250 60 00

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

 

Poznaj nas bliżej

Firma KIG Serwis czyli Konsorcjum Inwestycji Gospodarczych Sp. z o. o. świadczy najwyższej jakości usługi serwisowania pojazdów mechanicznych od 2005 roku. Jesteśmy niezależnym warsztatem sieci Q-Serwis zajmującym się pojazdami samochodowymi wszystkich marek. Specjalizujemy się w samochodach Peugeot i Citroën. Jesteśmy wiodącym serwisem firmy Lease Plan na Śląsku. Obsługujemy również użytkowników firm Arval, Ald  oraz wiele innych powiązanych z Inter Cars obsługiwanych przez Motointegrator. Zatrudniani przez nas mechanicy spełniają najwyższe wymagania stawiane pracownikom tej branży. Posiadamy również specjalistów z dziedziny likwidacji szkód komunikacyjnych, zatwierdzonych przez agencje ubezpieczeniowe z całej Polski. 

Świadczymy także kompleksowe usługi wymiany opon, również na felgach nieprzelotowych oraz usługę przechowania.


Dążymy do osiągnięcia pozycji lidera rynku serwisowania pojazdów poza ASO na Śląsku. Zrobimy wszystko, aby zdobyć Twoje zaufanie. Głęboko wierzymy w możliwość zapewniania najwyższego poziomu usług we wszystkich dziedzinach, w których się specjalizujemy. Pokonamy dosłownie każdą odległość i każdą drogę, by zapewnić Ci ten poziom usług.

Stacked Tires